Progress Development

Poznaj naszą firmę

PROGRESS Development Spółka z o.o.  jest firmą developerską, działającą na łódzkim rynku od 2003 roku. Jednak właściciele oraz kadra zarządzająca posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia inwestycji na rynku komercyjnym i począwszy od roku 1989 roku, jako firma budowlana zajmowali się realizacją dużych obiektów sportowych: hal sportowych, tenisowych, sal gimnastycznych oraz pływalni. Do końca 2000 roku zrealizowali ponad 30 obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Począwszy od 2003 roku Progress Development Sp. z o.o. skupiła się na realizacji przedsięwzięć developerskich na rynku mieszkaniowym. Zrealizowała w ramach tej działalności  oraz w ramach obsługi inwestycji w zakresie kompleksowej koordynacji procesu deweloperskiego w tym marketingu i sprzedaży inwestycji wiele obiektów wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie wysoko wykwalifikowanego zespołu oferuje profesjonalną obsługę inwestycji na wszystkich jej etapach, począwszy od wyboru gruntu, przez uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, projekt, a zakończywszy na realizacji inwestycji.

Od momentu powstania firma PROGRESS Development kieruje się przekonaniem, że prawdziwą wartością jest rzetelność i profesjonalizm. Każda inwestycja Spółki jest przemyślana, korzystamy z najlepszych rozwiązań architektonicznych, które nie tylko mają wpływ na wygląd budynku, ale również na ich funkcjonalność, tak aby spełniały wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Spółka stawia na najlepsze materiały i firmy wykonawcze.

Powierzając firmie PROGRESS DEVELOPMENT budowę Twoich marzeń we własnych czterech kątach - od projektu, wykonanego przez naszych architektów, poprzez budowę, aż do przekazania kluczy - dokonałeś słusznego wyboru.