Nasze Realizacje

Kniaziewicza 18

Julianowski Zakątek

Projekt Julianowski zakątek to nowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Piękno otaczającej przyrody, Parku Piłsudskiego, bliskość centrum, prosta, a zarazem elegancka architektura i kameralny, rodzinny charakter miejsca to tylko nieliczne walory projektu.

Budynek mieszkalny wielorodzinny trzykondygnacyjny położony w Łodzi przy ul. Kniaziewicza 18. Łączna powierzchnia użytkowa 13 mieszkań wyniosła 708 m2 plus 13 komórek lokatorskich 30,40 m2 oraz 14 indywidualnych garaży w parterze budynku o łącznej powierzchni 193,10 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi od 30 do 69 m2. Budowę rozpoczęto w sierpniu 2016 roku. Budynek oddano do użytku w grudniu 2017 roku.

Nasze Realizacje

Bohdanowicza  7

Zakątek Sielanka

Projekt Zakątek Sielanka to nowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Piękno otaczającej przyrody, bliskość centrum, prosta, a zarazem elegancka architektura i kameralny, rodzinny charakter miejsca to tylko nieliczne walory projektu.

Zakątek Sielanka, to trzykondygnacyjny budynek położony przy ulicy Bohdanowicza 7 w dzielnicy Nowe Rokicie w którym znajduje się 8 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań od  dwupokojowych o powierzchni 53m2, trzypokojowe 64,7m2 oraz czteropokojowe o powierzchni 118m2. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony.

Na poziomie parteru mieści się   9 garaży oraz 8 pomieszczeń gospodarczych ( komórek lokatorskich ). Budynek ogrodzony z bramą wjazdową sterowaną elektronicznie.

O  wyjątkowości inwestycji decyduje niewysoka, kameralna, nietuzinkowa zabudowa jak również lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo enklawy domów jednorodzinnych, które umożliwia bliski kontakt z naturą, odpoczynek podczas spacerów  lub aktywne spędzanie wolnego czasu.

Również na uwagę zasługuje bliskość takich miejsc jak uczelnia Politechniki, centrum handlowe Sukcesja, centrum handlowe Port Łódź, Park Sielanka, czy Park im. J. Poniatowskiego.

Budynek mieszkalny wielorodzinny trzykondygnacyjny położony w Łodzi przy ul. Bohdanowicza 7. Łączna powierzchnia użytkowa 8 mieszkań wyniosła 468,40 m2 plus 8 komórek lokatorskich 19,20 m2 oraz 9 indywidualnych garaży w parterze budynku o powierzchni 158,70 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi od 50 do 69 m2. Budowę rozpoczęto w listopadzie 2017 roku. Budynek oddano do użytku w grudniu 2018 roku.

Nasze Realizacje

Grodzieńska 13

Grodzieński Zakątek

Projekt Grodzieński Zakątek to inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Piękno otaczającej przyrody, bliskość centrum, prosta, a zarazem elegancka architektura i kameralny, rodzinny charakter miejsca to tylko nieliczne walory projektu.

Grodzieński Zakątek, to pięciokondygnacyjny budynek z windą w którym znajduje się 16 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań od niedużych dwupokojowych o powierzchni od 40 do 50m2 oraz trzy i czteropokojowych od 65 do 85 m2. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony. Na parterze usytuowano 19 miejsc postojowych, a na każdym piętrze znajdują się  po 4 pomieszczenia gospodarcze. Budynek ogrodzony z bramą wjazdową sterowaną elektronicznie.

O  wyjątkowości inwestycji decyduje niewysoka, kameralna zabudowa jak również lokalizacja - sąsiedztwo Parku Piłsudskiego oraz Ogrodu Botanicznego, które umożliwia bliski kontakt z naturą, odpoczynek podczas spacerów  lub aktywne spędzanie wolnego czasu.

Różnorodność środków komunikacji miejskiej umożliwia łatwy dojazd do centrum miasta oraz najciekawszych obiektów sportowych i usługowo – handlowych Łodzi.

Inwestycja zakończona w październiku 2015 r.

Julianowski Zakątek, to trzykondygnacyjny budynek położony przy ulicy Kniaziewicza 18 w dzielnicy Julianów w ktorym znajduje sie 13 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań.

Nasze Realizacje

Kowieńska 9

Lawendowe Zacisze

Projekt Lawendowe Zacisze to inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Piękno otaczającej przyrody, bliskość centrum, prosta, a zarazem elegancka architektura i kameralny, rodzinny charakter miejsca to tylko nieliczne walory projektu.

Lawendowe Zacisze, to sześciokondygnacyjny budynek z windą w którym znajduje się 18 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 47 do 90 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony oraz pomieszczenia gospodarcze. Na parterze i w piwnicy budynku usytuowano 9 garaży, 3 miejsca garażowe i 6 miejsc postojowych. Budynek ogrodzony z bramą wjazdową sterowaną elektronicznie.

Atutem lokalizacji inwestycji jest sąsiedztwo Parku Piłsudskiego oraz Ogrodu Botanicznego, które umożliwia bliski kontakt z naturą i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Różnorodność środków komunikacji miejskiej umożliwia łatwy dojazd do centrum miasta oraz najciekawszych obiektów sportowych i usługowo – handlowych Łodzi.

Termin realizacji inwestycji - marzec  2013 r.

 

Nasze Realizacje

Garnizonowa

Garnizonowa

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwupiętrowy położony w Łodzi przy ul. Garnizonowej.  Powierzchnia użytkowa 230 m2 oraz garaż w bryle budynku. Dom w nowoczesnej bryle , przeszklony, ogrodzony i monitorowany. Budowę rozpoczęto w czerwcu 2009 roku. Budynek oddano do użytku w grudniu 2010 roku. Dom wybudowany został na podstawie indywidualnego zlecenia przez klienta.

Nasze Realizacje

Marii Konopnickiej 18

M. Konopnickiej 18

Budynek mieszkalny wielorodzinny o trzech kondygnacjach naziemnych i jedną podziemną, położony w Łodzi przy ul. Konopnickiej 18. W budynku znajduje się sześć mieszkań po około 60 m2, każde z dużym balkonem. W podziemiu zlokalizowano halę garażową z miejscami parkingowymi. Budynek został ogrodzony, monitorowany. Budowę rozpoczęto w sierpniu 2004 roku. Budynek oddano do użytku w maju 2006 roku.

Nasze Realizacje

Wycieczkowa

Osiedle przy Wycieczkowej

Zespół 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych położony w Łodzi przy ul. Wycieczkowej, na zamkniętym, chronionym osiedlu. Na działce o powierzchni ok. 1500 m2 każda zbudowano 2 domy parterowe z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej. Powierzchnia użytkowa każdego z domów wynosi około 300 m2. Każdy z nich posiada dwustanowiskowy garaż. Budowę pierwszego domu rozpoczęto w 2003 roku, a oddano do użytku w 2004 roku. Drugi dom powstał w latach wrzesień 2004 – lipiec 2005.  Domy zostały wybudowane na indywidualne zlecenie klienta.

Nasze Realizacje

Grabina

Grabina

Budynek mieszkalny jednorodzinny położony przy ulicy Leśnej w Grabinie koło Kalonki. Ciekawy architektonicznie, parterowy dom, w którym dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów budowlanych osiągnięto bardzo dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną budynku. Łączna powierzchnia użytkowa wyniosła 150 m2 oraz garaż w bryle budynku. Budowę rozpoczęto w sierpniu 2004 roku. Budynek oddano do użytku w czerwcu 2006 roku. Sprzedany został przed zakończeniem  budowy. Teren wokół budynku został ogrodzony.

Nasze Realizacje

Żabiczki

Żabiczki

Dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, położone w Żabiczkach. Na dwóch działkach zrealizowano dwa domy z garażami w parterze o powierzchni użytkowej każdego z nich wynosi 180 m2. Budynek został zrealizowany w technologii tradycyjnej z energooszczędnych materiałów budowlanych. Budowę rozpoczęto w lutym 2005 roku. Budynek oddano do użytku w grudniu 2007 roku. Sprzedaż zakończono przed zakończeniem budowy.

Nasze Realizacje

Jordanów

Jordanów

Projekt  20 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej zlokalizowane w Jordanowie w gminie Brzeziny. Budowę osiedla rozpoczęto w 2011 roku. Powierzchnia użytkowa domów jednorodzinnych wynosi po 120 m2. Jednokondygnacyjne budynki na dużych działkach 1500 m2 dają komfort mieszkania, a położenie w zaciszu lasu daje spokój i pozwala na wypoczynek.