Apartament Wycieczkowa

Najlepsza lokalizacja w mieście

Apartamenty Wycieczkowa, to wyłącznie cztery apartamenty zaprojektowane w kameralnym budynku przy ulicy Widokowej. Powstaną one na jednym z najbardziej prestiżowych zamkniętych osiedli w Łodzi przy ulicy Wycieczkowej. Jest to osiedle jednorodzinnych domów położonych na dużym, ogrodzonym i chronionym terenie. Zadbane uliczki, wypielęgnowana zieleń oraz luźna zabudowa, sprawiają, że klimat tego miejsca jest niepowtarzalny. Do dyspozycji mieszkańców są oczka wodne, kort tenisowy, boiska do siatkówki i koszykówki oraz plac zabaw. Lokalizacja osiedla pozwala mieszkańcom na aktywne spędzanie czasu zarówno na terenie osiedla, jak również na korzystanie z sąsiadującego Lasu Łagiewnickiego.

W budynku apartamentowym przy ulicy Widokowej 1, na działce o powierzchni ponad 1500m2 powstanie jeden budynek czterorodzinny, gdzie na każdej z dwóch kondygnacjach znajdować się będą po dwa apartamenty o powierzchni 106m2. Każdy apartament posiadać będzie salon z kuchnią, spiżarnię, trzy sypialnie, garderobę, łazienkę oraz WC. Do apartamentów położonych na pierwszym piętrze dodatkowo możliwe będzie zaadaptowanie poddasza użytkowego z przeznaczeniem na kolejny 24 metrowy pokój lub przechowalnię. Mieszkania położone na parterze budynku będą miały do dyspozycji ogródki, zaś mieszkania na piętrze pierwszym - przestronne tarasy. Każde mieszkanie posiadać będzie garaż, miejsce postojowe oraz duże pomieszczenie gospodarcze. Do wspólnego zagospodarowania i użytkowania czterech rodzin pozostanie ogród. Do każdego apartamentu przynależeć będzie pomieszczenie gospodarcze oraz garaż w podziemnej części budynku.

ZAPRASZAMY.

Zamieszkaj z nami.

* wizualizacje i opisy zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą do roszczeń względem sprzedającego. Finalny wygląd inwestycji może odbiegać od zaprezentowanych materiałów.

Lokalizacja

Zastanawiasz się jakie ciekawe miejsca znajdują się w pobliżu Apartamentu Wycieczkowa?  Cenisz sobie czas? Czy po prostu chcesz mieszkać blisko z naturą i  korzystać z jej piękna ?

Apartament Wycieczkowa, to okno na świat dla potrzeb i przyjemności dnia codziennego. To najlepsze miejsce, które łatwo i szybko łączy się z centrum Łodzi za pomocą komunikacji miejskiej, a z innymi dzielnicami Łodzi - kolejką podmiejską lub z całym krajem szybkim dostępem do A1 i A2.

Okno na świat, to wszystko na wyciągnięcie ręki. To praca w Łodzi i poza nią, to rekreacja i czas na relaks, to czas na teatr i muzeum, a również czas na odpoczynek, może lampkę wina i dobrą kolację na Łódzkiej Pietrynie.

 

AKTUALNA OFERTA

MIESZKANIA

NUMERPIĘTROPOWIERZCHNIAILOŚĆ POKOICENA ZA M2CENARZUT MIESZKANIARZUT KONDYGNACYJNYSTATUS
M.1A0106,35m24zapytaj o cenęPobierz rzut mieszkaniaPobierz rzut kondygnacjiSPRZEDANE
M.2A1130,40m25zapytaj o cenęPobierz rzut mieszkaniaPobierz rzut kondygnacjiSPRZEDANE
M.1B0106,35m24zapytaj o cenęPobierz rzut mieszkaniaPobierz rzut kondygnacjiSPRZEDANE
M.2B1130,40m25zapytaj o cenęPobierz rzut mieszkaniaPobierz rzut kondygnacjiSPRZEDANE

GARAŻE I POMIESZCZENIA GOSPODARCZE

NUMERPIWNICACENA / m2CENASTATUSRZUT KONDYGNACYJNY
GAmiejsca garażowezapytaj o cenę-Pobierz rzut piwnicy
GBmiejsca garażowezapytaj o cenę-Pobierz rzut piwnicy
PApomieszczenia gospodarczezapytaj o cenę-Pobierz rzut piwnicy
PBpomieszczenia gospodarczezapytaj o cenę-Pobierz rzut piwnicy